Bluelife Özel Ambulans Hizmetleri

Hemen ulaşmak için tıklayınız: 0 (850) 441 7 112

Bluelife özel ambulans servisinin, özel ambulans Karşıyaka ana hizmet noktası MedicalPark Hastanesi karşısında bulunmaktadır. İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet noktalarımız bulunmaktadır. Önceliğimiz siz hasta ve hasta yakınlarını en güvenli ve hızlı şekilde dilediğiniz yere ulaştırmaktır. İster özel Ambulans noktamıza gelin isterseniz de hemen randevu al butonuna tıklayarak bize ulaşın.

Bluelife özel ambulans karşıyaka, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın içinde bulunduğu zor durumdan hiçbir zaman faydalanmaz. En uygun fiyat garantisi, en güvenli ve hızlı sürüş deneyimi, alanında uzman personellerimizle sizleri memnun etmek her zaman önceliğimizdir. Özel ambulans araçlarımız Sağlık bakanlığına kayıtlı olup “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği” yönetmeliklere uygun olarak ruhsatlandırılmıştır. Araçlarımız tam donanımlı olarak dizayn edilip şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin rahat konfor ön plandadır.

Özel Ambulans Karşıyaka Hizmetlerimiz

Acil yardım ambulansları, içerisinde bulunan tıbbi donanım ve alanında eğitimini tamamlamış başarılı personeller ile insan sağlığının önemini bilerek ve toplumsal değerlere önem vererek hizmet vermeyi amaçlayan hayat kurtarıcı araçlardır. Acil yardım ambulanslarında doktor başta olmak üzere Paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım eğitimli Sürücüler görev yapmaktadır.

Evde bakım hizmetimizde çeşitli hastalıklarla yatağa bağlı olan bireylerimize gerek teşhis gerek tedavi için  düzenli olarak çalışarak hizmet vermekteyiz. Evde küçük müdahaleler (enjeksiyon, serum takılması vb.) yapılan hizmetimizdir. Ayrıca evde bakım gerektiren (yatağa bağımlı) durumlarda evde doktorlu muayene yapılır.

Sabit nokta hizmeti toplantı, organizasyon vb. durumların yüksek sayı kişilere hitap eden faaliyetlerde olası bir sağlık durumuna karşın önlem amaçlı bekleme hizmetimizdir. Faaliyet durumuna göre paramedikli ve doktorlu olarak yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için arayınız: 0 (850) 441 7 112

BLUE LIFE ÖZEL AMBULANS Temel amacımız;
Profesyonel kadro ve ekipmanlarımızla siz müşterilerimize her zaman güven ve memnuniyet sağlamaktır. Blue life ambulans ayrılacaktır!
YALNIZ DEĞİLSİNİZ Evde, hastanede ya da nerede olursanız olun. Bluelife Ambulans bir telefon kadar size yakın!

Karşıyaka İlçesinde Bulunan Sağlık Kuruluşları,

Karşıyaka Özel Hastane

Karşıyaka ilçesinde bir adet özel hastane bulunmaktadır. Yeni Girne Bulvarında bulunan Medical Park İzmir Hastanesi toplamda 245 hasta yatak kapasiteli ve 48.000 metre kare alana kurulmuştur. Tüm branş dallarında hizmet veren Medical Park Hastanesi Ege bölgesinin en başarılı ve referanslı organ nakil merkezidir.

Karşıyaka Tıp Merkezleri

Karşıyaka’da toplamda dört adet özel Tıp Merkezi bulunmaktadır. Bu sağlık merkezlerinin tamamı SGK anlaşmalı olup bir çok branşta hizmet vermektedir.